Spalanie i Kondycja

SHAPE

Efektywny trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu.

TABATA

Trening przedziałowy o wysokiej intensywności, polegający na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku.Trening ten ma bardzo korzystny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej.Działanie takie związane jest z utrzymującym się od kilku nawet do kilkunastu godzin po zakończeniu treningu podwyższonym metaboliźmie przez co zwiększamy spalanie tkanki tłuszczowej nawet po zakończonych ćwiczeniach.Tabata jest również treningiem,ktory ma też korzystny wpływ na wydolność tlenową organizmu.

SPINNING

Zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzone przez instruktora, który przy specjalnie dobranej muzyce układa „trasę”, którą uczestnicy zajęć pokonują w różnym tempie, w różnych pozycjach i z obciążeniem dopasowanym do tempa, ustawienia ciała i indywidualnych możliwości każdego ćwiczącego. Jest to trening, który nie obciąża stawów skokowych, kolanowych i biodrowych, a kręgosłup nie jest narażony na mikro wstrząsy. Podczas zajęć uczestnicy spalają do 800 kcal, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość; zmniejszają również ryzyko chorób układu krążenia.

CROSS LIGHT

Cross trening jest pojęciem szerszym niż cross fit. Jest to rodzaj treningu i sposób jego wykonywania, ale bez marki i otoczki stworzonej przez Grega Glassmana. Podstawowe zasady treningu cross opierają się na wiedzy o fizjologii wysiłku. W obu przypadkach – zarówno w cross ficie jak i cross treningu – stosuje się wymagające i intensywne ćwiczenia, zawierające elementy lekkiej i ciężkiej atletyki. Cross Light to jednak lżejsza odmiana tego treningu skierowana bardziej do kobiet. Jego celem jest podniesienie sprawności, zbudowanie siły, oraz zrzucenie zbędnych kilogramów.
W cross treningu “rywalizuje” się głównie z samym sobą, chodzi bardziej o samo podnoszenie własnych umiejętności niż o rywalizację.

Siła i Wzmacnianie

KETTLEBELL & BODYWEIGHT

Trening z odważnikami kulowymi oraz własną masą ciała( z dodatkiem paraletek oraz drążka)
Trening budujący siłę, moc, wytrzymałość oraz poprawiający ogólną sprawność fizyczną.

SZTANGI

Zajęcia Sztangi to połączenie treningu siłowego z treningiem wytrzymałościowym,gdzie wykonuje się ćwiczenia z obciążeniem.Cel treningu: redukcja tkanki tłuszczowej,zmiana składu ciała, wzrost siły względnej (bez nadmiernego rozrostu masy mięśniowej)

PERFECT BODY

Trening obwodowy skierowany jest do osób, które oczekują szybkich efektów. Różnorodność ćwiczeń obwodowych i to, że trening łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb sprawia, że najczęściej wybierany jest przez ludzi zdeterminowanych, by osiągnąć cel – szczupłą, wysportowaną sylwetkę w krótkim czasie. Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała. Dzięki temu daje wszechstronne efekty, takie jak: zwiększenie siły, poprawa wytrzymałości, wysmuklenie sylwetki. Ze wzgledu na stopniowanie poziomu trudnosci cwiczen idealnie nadaje się dla osob początkujących i zaawansowanych.

AKTYWNY PORANEK

Trening, który pobudzi Cię o poranku oraz doda energii na cały dzień! Ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność fizyczną, redukujące tkankę tłuszczową oraz rzeźbiące całe ciało.

Taniec i Zabawa

ZUMBA KIDS&JUNIOR

Zumba Kids&Junior to wersja programu Zumba specjalnie skierowana do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. To dynamiczne i zabawne zajęcia taneczne, które łączą elementy fitnessu z tańcami latynoamerykańskimi, tańcem współczesnym. Zumba Kids jest zaprojektowana tak, aby angażować dzieci w aktywność fizyczną, rozwijać ich koordynację, umiejętności taneczne i wydolność, jednocześnie sprawiając im mnóstwo radości.

ZUMBA FITNESS

Zumba to dynamiczny i radosny program treningowy oparty na tańcach latynoamerykańskich. Został stworzony w latach 90. przez kolumbijskiego tancerza i choreografa, Alberto “Beto” Pereza. Zumba łączy elementy fitnessu z tańcem, co sprawia, że jest to doskonały sposób na spalanie kalorii i poprawę kondycji, jednocześnie zapewniając świetną zabawę. Zajęcia Zumba są bardzo różnorodne i składają się z rytmicznych i łatwych do naśladowania ruchów inspirowanych stylami tanecznymi, takimi jak salsa, merengue, cumbia, reggaeton, samba, flamenco i wiele innych.

Ciało i Umysł

JOGA + RELAX Z DZWONKAMI KOSHI

     Zajęcia z jogi przeznaczone dla poszukujących harmonii, spokoju i zdrowego ruchu, który przełoży się na lepszą sprawność fizyczną i samopoczucie. Joga pomoże się wyciszyć i zapewni relaks. Poprawi postawę zmniejszając jej wady. Joga odciąży przemęczone mięśnie i uaktywni te, które nie pracują. Ponadto regularna praktyka asan uwalnia nieznane do tej pory źródła energii i prowadzi do całkowicie nowego dobrego samopoczucia. Delikatne ruchy przynoszą też duchowe korzyści: pomagają pokonać strach, rozwinąć zaufanie i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Zajęcia skierowane są zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą, jak i dla tych, dla których stanowi ona już element ich życia. Czas trwania zajęć to 1godzina 30minut.

Plan zajęć