Dorian FitnessClub mieści się na nastrojowym poddaszu w pełni klimatyzowanego budynku usytuowanego tuż przy obwodnicy Kęt. Połączenie klimatycznego wnętrza z kompleksowym zapleczem sanitarnym, sprzętem światowych marek i profesjonalnym personelem gwarantuje optymalne warunki do treningu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy najwyższej klasy sprzęt aerobowy oraz siłowy, który umożliwi Ci kształtowanie estetycznej sylwetki i siły, oraz spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności.

aeroby

Nasi instruktorzy pomogą Ci stworzyć profesjonalny plan treningowy oraz na bieżąco służyć będą fachową radą i opieką. Każdy nowy klient, który zapisuje się do klubu ma możliwość umówienia się na konsultację z naszym trenerem, który nie tylko ułoży profesjonalny plan treningowy, ale zadba również o właściwy termin jego aktualizacji.

_mg_0302

W klubie znajduje się także w pełni wyposażony fit-bar oferujący szeroki przekrój suplementów oraz napoje izotoniczne, witaminowe oraz świeże, zdrowe soki. U nas możesz zarówno wypić potreningowego shake’a jak i zaopatrzyć się we własny zestaw suplementów, który pomoże Ci jeszcze lepiej wykorzystać Twój potencjał.

fit_bar

Do dyspozycji naszych klubowiczów jest również przestronny parking samochodowy oraz stanowiska dla rowerów, a tuż obok znajduje się dworzec autobusowy.

Dorian FitnessClub

Ul. Sienkiewicza 14
32-650 Kęty

Czynne:

Pon. – Pt.: 06:00 – 23:00
Sob. – Niedz.: 8:00 – 20:00

Kontakt:

E-mail: kontakt@dorianfitnessclub.pl

Numer konta: 68 1050 1256 1000 0091 3424 3295 (ING Bank Śląski)