Spalanie i Kondycja

SHAPE

Efektywny trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu.

TABATA

Trening przedziałowy o wysokiej intensywności, polegający na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku.Trening ten ma bardzo korzystny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej.Działanie takie związane jest z utrzymującym się od kilku nawet do kilkunastu godzin po zakończeniu treningu podwyższonym metaboliźmie przez co zwiększamy spalanie tkanki tłuszczowej nawet po zakończonych ćwiczeniach.Tabata jest również treningiem,ktory ma też korzystny wpływ na wydolność tlenową organizmu.

SPINNING

Zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzone przez instruktora, który przy specjalnie dobranej muzyce układa „trasę”, którą uczestnicy zajęć pokonują w różnym tempie, w różnych pozycjach i z obciążeniem dopasowanym do tempa, ustawienia ciała i indywidualnych możliwości każdego ćwiczącego. Jest to trening, który nie obciąża stawów skokowych, kolanowych i biodrowych, a kręgosłup nie jest narażony na mikro wstrząsy. Podczas zajęć uczestnicy spalają do 800 kcal, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość; zmniejszają również ryzyko chorób układu krążenia.

TRENING OBWODOWY + STRETCHING

Trening obwodowy – seria ćwiczeń wykonywanych w odpowiedniej kolejnosci (obwód), jego zaletami są wszechstronność i elastyczność, świetna opcja na poprawę wyglądu całej sylwetki, gdyż pobudza do pracy wszystkie grupy mięśni, buduje masę mięsniową, wzmacnia kondycję i redukuje tkankę tłuszczową,

Stretching – działa kojąco, obniża stres i rozluźnia mięśnie, jednocześnie zwiększa ruchomość stawów i poprawia koordynację ciała.

Siła i Wzmacnianie

KETTLEBELL & BODYWEIGHT

Trening z odważnikami kulowymi oraz własną masą ciała( z dodatkiem paraletek oraz drążka)
Trening budujący siłę, moc, wytrzymałość oraz poprawiający ogólną sprawność fizyczną.

SZTANGI

Zajęcia Sztangi to połączenie treningu siłowego z treningiem wytrzymałościowym,gdzie wykonuje się ćwiczenia z obciążeniem.Cel treningu: redukcja tkanki tłuszczowej,zmiana składu ciała, wzrost siły względnej (bez nadmiernego rozrostu masy mięśniowej)

BPU

BPU są dedykowane dla osób, które chcą w szczególności pracować nad brzuchem, pośladkami i udami. Pozwalają w krótkim czasie uzyskać zauważalne efekty. Na treningu BPU można stosunkowo szybko wyćwiczyć płaski brzuch, krągłe pośladki i smukłe uda. Zestaw ćwiczeń wykonywanych na stojąco oraz leżąco daje świetne rezultaty. Wyszczuplają i modelują wybrane części ciała oraz wzmacniają mięśnie.Zajęcia są odpowiednie dla osób w różnym wieku i kondycji, ponieważ reprezentują średnią intensywność. Z ich pomogą można zadbać o wygląd, kondycję, a także samopoczucie.

Taniec i Zabawa

DANCE CARDIO

Dance Cardio to połączenie fitnessu z tańcem.
Taniec cardio jednocześnie angażuje wszystkie nasze mięśnie, dzięki czemu jest idealną opcją da osób które chcą połączyć zabawę z jednoczesną poprawą koordynacji, wytrzymałości i utraty zbędnych kilogramów.
Zajęcia mają luźną formę treningu, z którego oprócz spalonych kalorii, ciekawych kroków i ruszania biodrami wyniesiemy masę pozytywnej energii i uśmiechu.

ZUMBA FITNESS

Zumba to dynamiczny i radosny program treningowy oparty na tańcach latynoamerykańskich. Został stworzony w latach 90. przez kolumbijskiego tancerza i choreografa, Alberto “Beto” Pereza. Zumba łączy elementy fitnessu z tańcem, co sprawia, że jest to doskonały sposób na spalanie kalorii i poprawę kondycji, jednocześnie zapewniając świetną zabawę. Zajęcia Zumba są bardzo różnorodne i składają się z rytmicznych i łatwych do naśladowania ruchów inspirowanych stylami tanecznymi, takimi jak salsa, merengue, cumbia, reggaeton, samba, flamenco i wiele innych.

Ciało i Umysł

JOGA + RELAX Z DZWONKAMI KOSHI

     Zajęcia z jogi przeznaczone dla poszukujących harmonii, spokoju i zdrowego ruchu, który przełoży się na lepszą sprawność fizyczną i samopoczucie. Joga pomoże się wyciszyć i zapewni relaks. Poprawi postawę zmniejszając jej wady. Joga odciąży przemęczone mięśnie i uaktywni te, które nie pracują. Ponadto regularna praktyka asan uwalnia nieznane do tej pory źródła energii i prowadzi do całkowicie nowego dobrego samopoczucia. Delikatne ruchy przynoszą też duchowe korzyści: pomagają pokonać strach, rozwinąć zaufanie i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Zajęcia skierowane są zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą, jak i dla tych, dla których stanowi ona już element ich życia. Czas trwania zajęć to 1godzina 30minut.

Plan zajęć